SVĚT » O nás » Reference

Reference

"Jsem velmi ráda, že se mi díky Vám podařilo najít místo, kde si mého syna váží, kde k němu přistupují s láskyplným respektem a je pro ně důležité jak se cítí. Vím, že i když bude plakat, protože se mu stýská po mamince, nebo bude zrovna provokovat a vzdorovat, bude vždy přijímán a správně veden. Má strachuplná noční můra ze svěření péče o mé dítě cizím lidem se rozplynula. Děkuji."
Michaela Štemberová

„Školka poskytuje příjemné prostředí bohaté na pomůcky a podněty pro děti s cílem pedagogů rozvíjet samostatnost dětí a učit respektu vůči ostatním, což osobně považuji za velmi důležité.“
Klára Burdová

"Vážení a milí obyvatelé a obyvatelky Světa, tímto Vám posílam svoje velké díky za Vaše vlídné přijetí, za Vaši společnost a spolubytí, kterých se mi dostalo během mé návštěvy ve středu 8.6., kdy jsme spolu učinili výlet do mikrosvěta. Váš zájem, vstřícnost, zvídavost a celková atmosféra Vaší školy a školky mne hluboce inspirovaly. Byl to pro mne v podstatě jeden velmi hluboký a léčivý zážitek, za který Vám ze srdce děkuji."

Dr. Jan Peychl, Leader, Light Microscopy Facility
Max Planck Institute of Molecular Cell Biology and Genetics, Dresden, Germany
červen 2016


 

© 2012 Montessoridecin.cz všechna práva vyhrazena

Created: Anexis s.r.o. | Designed: Jan Šmucar